درباره ما

گلانه های آوالانچ

آوالانچ رز با در اختیار داشتن بیش از سی گلخانه زیر کشت به مساحت کلی پنجاه هکتار، بیش از نیم قرن در تولید انواع رز با واریته های معروف و پرفروش و پخش آن در بازار های داخلی و بین المللی فعال بوده است. عرضه دائمی در همچین برهه طولانی از زمان،همراه با در نظر گرفتن سرویس دهی خوب به مشتری با ارایه کیفیت پایدار،دلیل اصلی ما در کسب موفقیت و دستاوردهایمان بوده است.

اصلی ترین بازار های مجموعه آوالانچ رز،روسیه ،آسیای میانه ،خاور میانه و اروپا  بویژه هلند می باشد.چرا که هزینه حمل به مناطق اشاره شده، زمانی که درخواست کننده های کالا هزینه نهایی دریافت کالای ما را تا محل مورد نظرشان محاسبه می کنند ، با توجه به کیفیت مطلوب محصولات ما ، این هزینه نهایی بسیار پایین تر از آن است که  بخواهند از خریدن کالای ما صرف نظر کنند و به همین دلیل است که رقبای ما در دیگر کشورها و قاره ها ،حتی توان رقابت با ما را در عرضه رز  شاخه بریده تازه به مناطق اشاره شده ندارند.

بعد از همه اینها، ما به شما  دوستانه پیشنهاد می کنیم که سری به کاتالوگ و لیست قیمت ما با توجه به  محاسبه هزینه های حمل به مقصد مورد نظرتان بزنید. چراکه بعد از آن، ما اطمینان داریم که شما اشتیاق فوری برای تبدیل شدن به مشتری بعدی ما خواهید یافت.

AvalancheRose has more than 30 production farms in total 50 hectares and has been active in growing different kinds of fresh cut roses in a best sold and well-known varieties distributed in domestic and international markets for more than a half century. Standing supply for such a long period, considering good customer service along with consistent quality has been the main reason behind our achievements and successes.

logo-samandehi